wycena

Wgniotka.pl to firma, która powstała z pasji do motoryzacji w 2009 roku. Od tego czasu bezlakierowe usuwanie wgnieceń w karoserii samochodowej stało się specjalnością firmy. Warsztat naszych umiejetnosci pozwala nam usuwać wgniecenia , które wcześniej nadawały się tylko do standardowej naprawy blacharsko-lakierniczej przy użyciu szpachli. Od tego czasu nieustannie poszerzamy swoją wiedzę w zakresie bez lakierowego usuwania wgnieceń zarówno w karoserii samochodowej jak i bakach motocykli.

Jest to metoda, która pozwala nam na naprawę wgniecenia nie ingerując w strukturę lakieru, jesteśmy w stanie w ten sposób naprawić szkody takie jak gradobicia , wgniecenia parkingowe małej i sredniej wielkości akty wandalizmu itp. Sztuka usuwania wgnieceń bez lakierowania karoserii wymaga dokładności i sumienności, umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji i taki jest właśnie zespół pracowników w naszej firmie.

Dawno zrozumieliśmy, że osiągnięcie jak najwyższej jakości jest celem ważniejszym niż tylko wykonanie usługi.

Kontakt

09-410 Płock, ul. Żyzna 26
791-791-571
biuro@lukascar.pl
2017 © wgniotka.pl- usuwanie wgnieceń karoserii - Usuwanie gradobicia. Wszystkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie: HEDEA
Polityka plików cookies|Polityka prywatności